Abdulkadir Selvi Erdoğanın DSP Genel Başkanı Önder Aksakal görüşmesindeki Bülent Ecevit detayını yazdı


Abdulkadir Selvi Erdoğan’ın DSP Genel Başkanı Önder
Bunda yadırganacak bir şey yok. Ayrıca Önder Aksakal diyaloğa önem veren birisi. DSP Genel Başkanı Önder Aksakal görüşmesindeki ‘Bülent Ecevit’ detayını yazdı.


Erdoğan’a Ecevit Örneğini Hatırlattı | Abdulkadir SELVİ
Erdoğan’la görüşen ise DSP Genel Başkanı Önder Aksakal. O partinin kurucu lideri Bülent Ecevit’ti. Erdoğan’dan ‘Ötekileştirmeyin’ uyarısı. Abdulkadir SELVİ.


Erdoğan’a Ecevit Örneğini Hatırlattı – Abdulkadir Selvi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’la görüşmesi, “Adında sol olan bir parti Erdoğan’la görüştü” şeklinde haber yapıldı.


Erdoğan DSP ile Görüşecek- Artı Gerçek
Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’a kulislerde Bu arada dün rahmetli Bülent Ecevit döneminden tanıdığım bir çok DSP’liyi aradım.


Erdoğan’ın Arınç Açıklamasındaki Dikkat Çeken Soylu Detayı…
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP Grup Toplantısı sonrası Bülent Arınç’a tepki gösterdi. Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi


DSP Genel Başkanı Aksakal, Erdoğan ile Görüşmesini Anlattı…
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, seçime katılma yeterliliği bulunan partilerin liderlerini bir araya getirmesi önerisini ilettiklerini bildirdi.


Erdoğan, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ile Görüştü
Aksakal, eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in ölümü sürecinde katkılarından dolayı Erdoğan’a teşekkür etme olanağını bulduğunu ifade ederek şunları kaydetti


DSP Genel Başkanı Önder Aksakal Başkan Erdoğan ile… – Takvim
Çünkü Barış Harekatı’nın mimarı o dönemin Başbakanı Bülent Ecevit’tir. Bu açıdan KKTC bizim için önemlidir. Başkan Erdoğan, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ı kabul etti.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Merhum… – Yeni Akit
Koronavirüsü bakın nasıl tespit ettiler. Siyaset Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merhum Başbakanlardan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in vefatı dolayısıyla DSP Genel Başkanı Önder


Ecevit Yaşasaydı Seçildiği Gün Erdoğan’ı Ziyarete Giderdi
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ecevit’i de tanımıyor. Eğer rahmetli Bülent Ecevit olsaydı, Cumhurbaşkanına daha seçildiği gün giderdi.”