Bakan Yardımcısı Ersoy, Mardin’de incelemelerde bulundu


Bakan Yardımcısı Ersoy, Mardin’de İncelemelerde Bulundu
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan belediyelerin çalışmalarını yerinde incelemek ve bir dizi inceleme ile temaslarda bulunmak üzere Mardin’e geldi.


İçişleri Bakanı Yardımcısı Ersoy Deprem Bölgesinde İncelemelerde
Son Dakika Haber – İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, 5.7 büyüklüğündeki depremde en fazla hasarı gören Bingöl’ün Yedisu ilçesine bağlı Elmalı köyünde incelemelerde bulundu.


Mardin Haberleri İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy Mardin’de – 15…
Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Mardin’e gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Mazıdağı ilçesinde incelemelerde bulundu. Mardin Valisi Yaman ile birlikte ilçe merkezine gelen Ersoy


Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet ERSOY’un Özgeçmişi
Mehmet ERSOY. Vali. Bakan Yardımcısı. Kaymakamlıkları, Mardin Vali Yardımcılığı, Denizli-Buldan, Adana-Kozan, İstanbul-Çatalca ve Sarıyer Kaymakamlıkları görevlerinde bulundu.


Bakan Ersoy Mardin’de İncelemelerde Bulundu
…Roma İmparatorluğu döneminde “askeri yerleşim” merkezi olarak kullanılan Zerzevan Kalesi’nde, incelemelerde bulundu. Bakan Ersoy’un Mardin’deki temasları bugün de devam edecek.


İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy Deprem Bölgesinde…
…Karakolunu ziyaret ederek ‘başsağlığı’ ve ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu. Daha sonra hasar gören konutlarda incelemelerde bulunan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy Vali Ekinci ile…


İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy, Malatya’da İncelemelerde Bulundu
Mardin. Muğla. Bakan Yardımcısı Ersoy ve beraberindekiler ilk olarak depremde ağır hasar gören ve yıkım kararı verilen Hasanbey Caddesi üzerindeki 4K Sitesinde incelemeler yaptı.


Bakan Yardımcısı Yegin, Mardin’de İncelemelerde Bulundu
Mardin’de inceleme ve ziyaretlerde bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yardımcısı Orhan Yegin, sorunların farkında olduklarını belirterek, bunların üstesinden geleceklerini kaydetti.


Bakan Yardımcısı Çelik, Mardin’de İncelemelerde Bulundu
Bakan Yardımcısı Çelik ve beraberindekiler, daha sonra bazı fabrikalarda incelemede bulundu. Çelik, daha sonra Mardin Valiliğine geçerek, kent hakkında Vali Yaman’dan bilgi aldı.


Bakan Yardımcısı Ersoy, Çat’ta İncelemelerde Bulundu
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Bingöl’ün Karlıova ilçesinde meydana gelen depremden etkilenen Erzurum’un Çat ilçesindeki mahalleleri gezerek depremzedelerle bir araya geldi.