İngiltere futbola dönmeye hazırlanıyor


İngiltere Futbola Dönmeye Hazırlanıyor | Goal.com
Hükümet, Premier Lig’in 1 Haziran’dan sonra devam edebilmesi için yeşil ışığı yaktı. Fakat bazı anlaşmazlıklar da var.


İtalyanlar Futbola Dönmeye Hazırlanıyor – tr.beinsports.com
İtalyanlar futbola dönmeye hazırlanıyor. Adınız Soyadınız. E Mail. pozitif vaka artış oranında büyük düşüş yaşanması hayatın bir çok alanında olduğu gibi futbolda da normale dönüş için umut oldu.


Irini Harekatı Başladı: Erdoğan Silah Ticareti İçin Rotayı Tunus’a Çevirdi
Hükümet onay verdi, İngiltere futbola dönmeye hazırlanıyor. Dünya futbolun yol haritası çizen FIFA ve UEFA’da öncelikli olarak maçların oynanmasını istiyor.


İngiltere Futbola Dönmenin Yollarını Arıyor
Koronavirüs salgını nedeniyle İngiltere’deki tüm futbol organizasyonların askıya alınmasının ardından, İngiltere futbolunun tüm paydaşları bir araya gelerek çözüm aradı.


Steven Gerrard Teknik Direktör Olmaya Hazırlanıyor
ABD 1. Futbol Ligi takımı Los Angeles Galaxy’den ayrılma kararı alan İngiliz futbolcu Steven Gerrard, ülkesine teknik direktör olarak dönmeye hazırlanıyor. İngiltere Premier Lig’de 17 yılda 710 kez…


Raul Meireles Futbola Dönüyor! İngiltere’den Teklifler Var
Fenerbahçe’nin eski Portekizli yıldızı Raul Meireles, futbola dönmeye hazırlanıyor. İngiltere’den Daily Mirror’ın haberine göre, 34 yaşındaki Meireles futbola geri dönüyor.


Gabigol Yeniden Avrupa’ya Dönmeye Hazırlanıyor
İngiltere Başbakanı Boris Johnson yoğun bakımdan çıktı. 1. İşte Obradovic’in Fenerbahçe kararı. 2. Fernandao: “Futbolu Fenerbahçe’de bırakmak isterim”.


İngiltere’de Hayatın Normale Dönmesi İçin Plan Hazırlanıyor
İngiltere’de koronavirüs (corona virüs) salgınıyla mücadele kapsamında kapatılan okulların yeniden açılması ve hayatın normale dönmesi için hazırlıkların yapılıyor.


Gerrard Teknik Direktör Olarak Dönüyor – Son Dakika İngiltere
ABD 1. Futbol Ligi takımı Los Angeles Galaxy’den ayrılma kararı alan İngiliz futbolcu Steven Gerrard, ülkesine teknik direktör olarak dönmeye hazırlanıyor. İngiltere Premier Lig’de 17 yılda 710 kez…


Badou Ndiaye, Süper Lig’e Dönmeye Hazırlanıyor | NTVSpor.net
İngiltere Premier Ligi. Almanya Bundesliga. İtalya Serie A. FUTBOL. Haberde Ndiaye’nin Süper Lig’e dönmeye yakın olduğu belirtilirken Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş’ın oyuncuyla ilgilendiği…
Autel Diagnostic Tool