İstanbul’da sokak eğlencesinde, düğün salonunda sosyal mesafe hiçe sayıldı


İstanbul’da Sokak Eğlencesinde, Düğün Salonunda Sosyal
eğlencesinde, düğün salonunda sosyal mesafe hiçe sayıldı. etmesine rağmen sosyal mesafeye uymamaları ‘pes’ dedirtti. sosyal mesafe kurallına uymadığı görüldü.


İstanbul’da Sokak Dansözlü Düğün Eğlencesi! Koronavirüs…
İstanbul’da sokakta dansözlü düğün eğlencesi! Koronavirüs kuralları hiçe sayıldı. Eğlenceye katılan yüzlerce kişi ne maske taktı ne de sosyal mesafeyi umursadı.


Dansözlü Düğün Eğlencesinde ‘Pes’ Dedirten Görüntü!
İstanbul Kağıthane’de koronavirüs salgınına rağmen, sokakta dansözlü düğün eğlencesi düzenledi. eğlencede vatandaşlar ne maske taktı ne de sosyal mesafe kurallarına uydu.


Düğün Salonlarına ‘Sosyal Mesafe’ Düzenlemesi | Eskişehir Ekspres
“Rezarvasyonlar kapalı salonlardan kır düğün alanımıza yöneldi”. Sosyal mesafe kuralları doğrultusunda, kişi sayısı oranıyla 2 metrekare ve 4 metrekare alana 1 kişi düşecek şekilde hazırladık.


ATAŞEHİR’de Sosyal Mesafe Kuralını Hiçe Sayarak Sokak
İstanbul 24°. Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sosyal mesafe ve maske takma kuralını hiçe sayarak sokak düğünü yapıldığı ihbarını alması üzerine olay yerine geldi.


Sokak Düğününde Sosyal Mesafe Hiçe Sayıldı | Korkusuz Gazetesi
Bursa’da yapılan bir sokak düğününde sosyal mesafe ve maske kuralı hiçe sayıldı. Yüzlerce kişi el ele verip, oynadı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, tepki çekti.


Köy Düğününde Sosyal Mesafe Hiçe Sayıldı…
Bu haber 350 kez okundu. Köy düğününde sosyal mesafe hiçe sayıldı… – Haberi. Düğün süresince yakın mesafede iç içe olan davetliler, büyük tepki çekti.


Ataşehir’de Sosyal Mesafesiz Sokak Düğünü | İstanbul
Sosyal mesafe kuralını dikkate almayarak sokak düğünü yapan Roman vatandaşlar polis ekiplerince dağıtılırken, düğün sahibine ve maskesi olmayan 10 kişiye cezai işlem…


CNN Türk: Son Dakika: Sosyal Mesafesiz Sokak Ortasında Düğün
Bu kuralları hiçe sayan bir grup, İstanbul Arnavutköy’de sokak ortasında düğün yaptı. Bunların başında sosyal mesafe ve maske takma zorunluluğu geliyor.


Sosyal Mesafenin Hiçe Sayıldığı Sokak Düğününe Polis…
Düğün sahibi ve maskesi olmayan 10 kişiye ceza kesildi. İstanbul Ataşehir’de, tüm uyarılara ve yasak olmasına rağmen sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak sokak
Diagnostic Tool