Kayahan’ın kızı Aslı Gönül Açar değişimiyle şaşırttı


Kayahan ve İpek Açar’ın Kızı Aslı Gönül Açar Değişimiyle Şaşırttı!
…İpek Açar’la dünyaevine giren merhum sanatçı Kayahan’ın bu evliliğinden Gönül Aslı Açar adını verdiği kızı dünyaya geldi. Ünlü çiftin kızları yıllar sonra ortaya çıkarken değişimiyle herkesi şaşırttı.


Akşam: Kayahan’ın Kızı Aslı Gönül Değişimiyle Şaşırttı!
Aslı Gönül değişimi ile şaşırttı. Seni çok seviyorum” notunu düştü. Ünlü bestecinin yayınladığı karede Açar’ın Kayahan ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Aslı Gönül de yer aldı.


Sabah: Kayahan’ın Kızını Gören Hayret Etti! Kayahan’ın Kızı…
Kayahan ve İpek Açar’ın kızları Aslı Gönül, son haliyle Kayahan hayranlarını şaşkına çevirdi. sebebiyle 2015 yılında hayatını kaybeden Kayahan’ın en küçük kızı Aslı Gönül, değişimiyle şaşırttı.


Haberler.com: Rahmetli Kayahan’ın kızı Aslı Gönül Açar, değişimiyle
…evlendiği İpek Açar’ın dünyaya gelen kızları Aslı Gönül Açar, değişimiyle yıllar sonra gündem oldu. Kömürcü’nün yayınladığı karede Açar’ın Kayahan’dan olan kızı Aslı Gönül de yer aldı.


Kayahan ve İpek Acar’ın Gözlerden Uzak Büyüyen Kızı Aslı Gönül
2015 yılında hayatını kaybeden şarkıcı Kayahan’ın İpek Açar’la evliliğinden dünyaya gelen kızı Aslı Gönül Açar, yıllar sonra ortaya Şimdilerde 21 yaşında olan Aslı Gönül, değişimiyle herkesi şaşırttı.


Kayahan’ın Kızının Son Halini Görenler Şok Oldu! İşte Kayahan…
2015 yılında yumuşak doku kanseri nedeniyle hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan ile İpek Açar’ın kızları Aslı Gönül’ün son hali herkesi şaşırttı. İşte Kayahan’ın kızı Aslı Gönül Açar


Kayahan’ın Kızı Büyüdü, İşte Yeni Hali
Merhum sanatçı Kayahan’ın kızı Aslı Gönül büyüdü. İşte Kayahan ve Lale Açar’ın kızları Aslı Gönül’ün fotoğrafları… 2. 18 yaşına giren genç kızın annesine benzediği farkedildi…


Habertürk: Kayahan ile İpek Açar’ın Kızı Aslı Gönül Açar Fizikçi…
Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’ın özel haberine göre Kayahan ile İpek Açar’ın kızı Aslı Gönül TED İstanbul Koleji’nden dereceyle mezun olan Aslı Gönül Açar, Durham Üniversitesi’ne kabul


Kayahan ve İpek Açar’ın Kızlarının Son Görüntüsü Şaşırttı
Ünlü çiftin kızları son görüntüsüyle herkesi şaşırttı. gibi müzisyen olan İpek Açar’la dünayevine giren merhum sanatçı Kayahan’ın bu evliliğinden Aslı Gönül Açar adını verdiği kızı dünyaya geldi.


Kayahan’ın Kızı Görenleri Şaşırttı – instagramdestek.com
Bu süreçte Kayahan’ın en büyük destekçileri ise 14 yaşındaki kızı ve eşi İpek Acar. En son bebeklik hali objektiflere yansıyan Aslı Gönül şimdilerde babasının en büyük destekçisi.


Kayahan’ın Küçük Kızı Aslı Gönül Son Haliyle Görenleri Şaşırtıyor…
Müzikçi İpek Açar ile rahmetli müzisyen Kayahan’ın kızları Aslı Gönül artık 19 yaşında. Kızıyla çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan Açar, fotoğrafın altına şu kelamları yazdı


Kayahan ve İpek Açar’ın Kızı Aslı Gönül Büyüdü! – Gerçek Gündem
İpek Açar’ın 2015 yılında hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan’dan olan kızı Aslı Gönül 19 yaşında bir genç kız! Anne kızın benzerliği görenleri şaşırttı…


Kayahan’ın Kızı Görenleri Şaşırttı
Kayahan’ın kızı görenleri şaşırttı. Kayahan ve İpek Açar çiftinin küçük kızları Aslı Gönül’ü görenler gözlerine inanamadı. 12 Ocak 2015 Pazartesi 07:00 – Güncelleme: 12 Ocak 2015 Pazartesi 14:37.


Kayahan’ın Kızı Aslı Gönül Ortaya Çıktı! Son Hali Herkesi Şaşırttı
Karede Açar’ın Kayahan’dan olan kızı Aslı Gönül de yer aldı. İngiltere’de okuyor… Son zamanlarda ortalıklarda görünmeyen Gönül’ün, gençlik hali takipçileri de şaşırttı.


İpek Açar’ın Sürpriz Aşkı
İki yıl önce hayatını kaybeden Kayahan’ın eşi İpek Açar yeni bir aşka yelken açtı. Kızım Aslı Gönül de ilişkimizi biliyor’ dedi. Ayşenur Balcı değişimiyle şaşırttı, adeta bambaşka biri oldu.


Hürriyet: Kayahan’ın Büyük Kızı Beste Açar: ‘Ağlamayacağıma Söz…
Kayahan’ın eşi İpek Açar’ın yanında kızı Aslı Gönül Açar ve sanatçı Nilüfer oturdu. Bitkin olduğu gözlenen ve tören boyunca gözyaşı döken İpek Açar, “Konuşamayacak kadar üzgünüm.


Ünlü Şarkıcı Kayahan’ın Kızı Aslı Gönül, 18 Yaşına Geldi
…sebebiyle vefat eden sanatçı Kayahan’ın İpek Açar ile evliliğinden dünyaya gelen Aslı Gönül adında bir kızı bulunuyor. Babasının önceki evliliğinden bir ablası bulunan Gönül, 18 yaşına bastı.


Kral Müzik | İpek Açar ve Kayahan’ın Kızı Aslı Gönül 18 Oldu!
Merhum sanatçı Kayahan ile İpek Açar’ın kızları Aslı Gönül Açar 18 yaşına bastı. İpek Açar kızı Aslı Gönül Açar’ın doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutladı.


Aslı Gönül 18 Oldu!
İpek Açar’ın Kayahan ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Aslı Gönül 18 yaşına bastı.


Haberler – İpek Açar ve Kayahan’ın Kızı Aslı Gönül 18 Oldu!
İpek Açar kızı Aslı Gönül Açar’ın doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutladı. İpek Açar’ın usta sanatçı Kayahan ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Aslı Gönül 18 yaşına bastı.


CNN Türk: İpek Açar: ”Onsuz İlk Doğum Günümde Hiçbir Şey…
Aslı Gönül bugün 16 yaşında… 9) Büyük kızı Beste Açar, Kayahan’ın ölümünden hemen sonra para kaçırdığınızı ve Kayahan’ın imzasını sahte olarak kullandığınızı iddia etti…


Kayahan’s Child Aslı Gönül – Bing
Kayahan ve İpek Açar’ın kızları Aslı Gönül, son haliyle Kayahan hayranlarını şaşkına çevirdi. sebebiyle 2015 yılında hayatını kaybeden Kayahan’ın en küçük kızı Aslı Gönül, değişimiyle şaşırttı.


Kayahan’In Aslı Gönül’ü Büyüdü!
Merhum sanatçı Kayahan’ın küçük kızı Aslı Gönül, son haliyle görenleri şaşırttı. İpek Açar dün kızı ile birlikte çektirdiği fotoğrafı Instagram’da yayınladı ve altına şu notu düştü


Kayahan’ın Eşi İpek Açar’dan Sürpriz Aşk
Yüzlerce şarkı ve beste sahibi Türk müziğinin duayen isimi merhum Kayahan’ın eşi İpek Açar müzisyen Alper Kömürcü ile birlikte olduklarını söyledi. Kızım Aslı Gönül de ilişkimizi biliyor’ dedi.


Kayahan’ın Kızını Gören Hayret Etti! Kayahan’ın Kızı Güzelliğiyle…
Kayahan ve İpek Açar’ın kızları Aslı Gönül, son haliyle Kayahan hayranlarını şaşkına çevirdi. sebebiyle 2015 yılında hayatını kaybeden Kayahan’ın en küçük kızı Aslı Gönül, değişimiyle şaşırttı.


Kayahan | Kayahan’ın Kızını Gören Hayret Etti! Kayahan’ın Kızı…
Kayahan ve İpek Açar’ın kızları Aslı Gönül, son haliyle Kayahan hayranlarını şaşkına çevirdi. sebebiyle 2015 yılında hayatını kaybeden Kayahan’ın en küçük kızı Aslı Gönül, değişimiyle şaşırttı.


Kayahan In Kızı Aslı Gönül
İşte Kayahan’ın kızı Aslı Gönül… Tamer Karadağlı ve kızı Zeyno Tamer Karadağlı ve kızı … Usta sanatçı Kayahan’ın eski eşi İpek Açar, Sevgilisi Alper Kömürcü ile evlendi.


Kayahan In Kızı Aslı Gönül | Clip-Share
Kayahan ın kızı aslı gönül. 1:30:40. Usta müzisyen Kayahan’ın ölümünden sonra eşi İpek Açar, uzun bir … Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın Façalıları bu kez şaşırttı.


Kayahan ve Eşi İpek Açar’ın Kızları Aslı Gönül Açar Büyüdü!
Son hali şaşırttı. Ünlü sanatçı Kayahan 3 Nisan 2015’te aramızdan ayrılmış, ölümü tüm Türkiye’yi yasa Kayahan’ın, İpek Açar ile olan evliliğinden olan kızı Aslı Gönül Açar merak konusu oldu.
car diagnostic