Koronawirus w Lublinie. Proboszcz zarażony, księża na kwarantannie


Koronawirus w Lublinie. Proboszcz zarażony, księża na
Proboszcz zarażony, księża na kwarantannie W sobotę 10 października proboszcz Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie poinformował, że jest zakażony koronawirusem.


Koronawirus w parafii na lubelskim … – Lublin.Wyborcza.pl
W parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika koronawirus pojawił się po raz drugi. Tym razem zakażony jest proboszcz. – Z przykrością informujemy, że u Księdza Proboszcza Eugeniusza stwierdzono w sobotę pozytywny wynik na koronawirusa, zaś ks. Grzegorz i ks. Adam przebywają w


Koronawirus drugi raz uderzył w parafię w Lublinie
Koronawirus uderzył w parafię Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie. To nie pierwszy raz, gdy potwierdzono tam zakażenie. Msze odprawia tam ksiądz ozdrowieniec.


Proboszcz parafii pw. Św. Stanisława w Lublinie zakażony …
W wyniku pozytywnego testu na obecność wirusa u proboszcza parafii, księdza Eugeniusza Zarębińskiego, na kwarantannie przebywają obecnie dwaj inni duchowni, pełniący w niej posługę – ks.


Jacek Sasin na kwarantannie. Po raz czwarty – RMF 24
Jacek Sasin na kwarantannie. Po raz czwarty – RMF24.pl – Wicepremier Jacek Sasin po raz czwarty trafił na kwarantannę. Sasin jest jednym z członków rządu, które miały ostatnio kontakt z …


Koronawirus w szkole w Białej Podlaskiej. Prawie 20 …
Koronawirusa potwierdzono w kolejnej szkole. Tym razem testy wykazały zakażenie u uczennicy jednej ze szkół w Białej Podlaskiej. Cała jej klasa i 19 nauczycieli trafiło na kwarantannę.


Koronawirus w podlubelskiej parafii w … – Lublin.Wyborcza.pl
Z informacji, które przekazał wiernym w środę wieczorem proboszcz parafii w Pliszczynie k. Lublina, sercanin ks. Tadeusz Michałek wynika, że w połowie maja pojawiło się tam ognisko koronawirusa. Koronawirus. Dwóch księży z pozytywnym wynikiem “Na chwilę obecną Księża duszpasterze są objęci kwarantanną.


W szpitalu w Puławach zmarł proboszcz z Białopola. Był …
– Ksiądz Henry pochodził z Lubartowa. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1981 roku, z rąk Biskupa Lubelskiego Bolesława Pylaka. Posługiwał duszpastersko w parafiach w Józefowie, Dzierzkowicach, Wilkowie, Lublinie i Siedliszczach, a od 30 lat był proboszczem parafii Białopole w naszym hrubieszowskim Dekanacie – wspomina ks.


Koronawirus w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym …
Koronawirus w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tomaszowie Lubelskim. „Zakażonych jest 66 osób – 36 pracowników i 30 wychowanków” – poinformował wojewoda lubelski Lech Sprawka.


Koronawirus w Łęcznej. Dyrektor szpitala zakażony …
Krzysztof Bojarski, dyrektor szpitala w Łęcznej zarazem radny wojewódzki, ma wynik dodatni testu na COVID-19. Dyrektor jest w domu. Na kwarantannie jest także starosta łęczyński Krzysztof …
Launch scan tool