Podkarpacie: radni uchylili własną uchwałę anty-LGBT


Podkarpacie: Radni uchylili własną uchwałę anty-LGBT
Dwa lata temu byli za. Dziś się z tych deklaracji zdecydowanie wycofują. Mowa o uchwale anty-LGBT i radnych z Nowej Dębej na Podkarpaciu. Dziś ci sami samorządowcy uchylili uchwałę anty-LGBT.


Nowa Dęba. Radni uchylili własną uchwałę anty-LGBT. Po raz …
To sytuacja bez precedensu w Polsce. Radni Nowej Dęby, którzy dwa lata temu przyjęli uchwałę anty-LGBT, teraz sami się z niej wycofali. Uznali, że źle zrozumieli intencje i nie mogą pozwolić, by deklaracja ‘szargała dobre imię mieszkańców gminy’.


Jedna z podkarpackich gmin uchyliła uchwałę o “strefie …
Radni Nowej Dęby na Podkarpaciu uchylili obrzydliwą uchwałę tworzącą strefę wolną od LGBT” – poinformował na Twitterze aktywista Bart Staszewski. Rzeczywiście, na sesji Rady Miejskiej w …


Radni z Podkarpacia poszli po rozum do głowy. Odwołali …
Odwołali uchwałę anty-LGBT. Radni z Podkarpacia poszli po rozum do głowy. Odwołali uchwałę anty-LGBT. nt 29 stycznia 2021 0. W lipcu 2019 r. radni z podkarpackiej Nowej Dęby przyjęli uchwałę przeciwko LGBT.


Radni w Nowej Dębie na Podkarpaciu… – Komitet Obrony …
To sytuacja bez precedensu na Podkarpaciu i trzecia uchylona uchwała anty-LGBT w Polsce. Radni Nowej Dęby, którzy dwa lata temu przyjęli uchwałę, teraz sami się z niej wycofali. Uznali, że źle zrozumieli intencje i nie mogą pozwolić, by deklaracja ‘szargała dobre imię mieszkańców gmin…


Kraśnik. Radni poparli uchwałę anty LGBT, miasto może …
Radni Kraśnika dowiedzieli się, że z powodu deklaracji anty-LGBT miasto może stracić nawet czterdzieści milionów złotych. We wtorek głosowali nad wnioskiem o to, by uchwałę uchylić. Wniosek upadł, uchwała zostaje, tak jak i budżetowe problemy miasta.


“W imię konstytucji” samorządowcy chcą Podkarpacia bez LGBT
Środa, 24.07.2019 Nowa Dęba chce przyjąć deklarację “anty-LGBT” – rozmawialiśmy z radnym Wtorek, 03.11.2020 “Wolność, Równość, Małopolska!” – podpisz petycję o wycofanie się ze strefy “wolnej od LGBT” Środa, 19.08.2020 Komisja Europejska nie dała pieniędzy gminom “wolnym od LGBT“.


Koronawirus. Zawieszono zajęcia w kilkunastu szkołach i …
Nowa Dęba. Radni uchylili własną uchwałę anty-LGBT. Po raz pierwszy na Podkarpaciu! materiał promocyjny partnera Zamień dom w galerię sztuki i podróżniczych wspomnień; Energia z wodoru: kolejne kraje i koncerny dołączają do wyścigu po nowe paliwo. A Polska? Rzeszów #OtwieraMy.


Rzeszów. Zakończyła się rozbudowa szkoły na os. Bzianka …
Radni uchylili własną uchwałę anty-LGBT. Po raz pierwszy na Podkarpaciu! Czas zabrać dziecko w podróż po świecie ekonawyków; materiał promocyjny partnera Lubuskie walczy o czyste powietrze; Rzeszów Deweloper wybudował drogę, bo radni mu pozwolili, a teraz mówią, że to błąd.


Strefa wolna od ideologii LGBT – Wikipedia, wolna encyklopedia
Strefa wolna od ideologii LGBT, także strefa wolna od LGBT – obszar w Polsce objęty uchwałą organu samorządu terytorialnego deklarującą, że jest to teren wolny od tzw. ideologii LGBT.W szerszym znaczeniu jest to obszar objęty jedną z homofobicznych uchwał anty-LGBT, m.in.: lobbowaną przez Ordo Iuris Samorządową Kartą Praw Rodzin czy Rezolucją przeciwko „ideologii LGBT
diagnostic code reader