Remont przy ul. Łąkowej. Łódzka Spółka Infrastrukturalna
Łódzka Spółka Infrastrukturalna planuje wystąpić ze skargą na bezczynność PGE do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi. Zarzuca jej, że przez brak działań ze strony grupy nie może kontynuować remontu przy ul. Łąkowej w Łodzi. PGE zarzuty odpiera.


Łódzkie metro: zobacz jak będą drążone tunele w kierunku …
Rozpoczęty w 2019 roku remont zrujnowanej kamienicy przy ul. Zielonej 6 przekroczył już półmetek, zatem Łódzka Spółka Infrastrukturalna, do której należy ten obiekt, rozpoczyna poszukiwanie przyszłych najemców kameralnego biurowca, w który ma zamienić się XIX-wieczna kamieniczka rodzeństwa Aurbachów.


Przebudowa ulic Próchnika i Rewolucji 1905 roku. Możliwe …
W zeszłym roku Łódzka Spółka Infrastrukturalna wykonała modernizację wodociągu. Prace mają kosztować 7,5 mln zł. Będzie opóźnienie? – Przy ul. Rewolucji 1905 r. mieliśmy dwie katastrofy budowlane – przypominał pod koniec sierpnia na komisji transportu łódzkiej rady miejskiej Marcin Kapuściński z Zarządu Inwestycji Miejskich.


Nie zdążyli w tym roku, dokończą w przyszłym. Inwestycje …
Aż 5,6 mln zł dotyczy przebudowy dróg na Starym Polesiu. A konkretniej przebudowy kolejnego odcinka ul. Pogonowskiego w ramach projektu Zielone Polesie. Inwestycji nie ukończono w terminie, gdyż Zarząd Inwestycji Miejskich i Łódzka Spółka Infrastrukturalna nie dogadały się w sprawie planowanych działań.


Grupa Technitel – Kompleksowa obsługa w ramach sieci …
Zakład Obsługi Energetyki stał się częścią Grupy Technitel w efekcie przejęcia 100% udziałów w spółce przez Technitel Polska S.A. od Grupy PGE w 2014 roku. Spółka oferuje urządzenia oraz specjalistyczne usługi serwisowe, montażowe, budowlane i projektowe w zakresie inżynierii energetycznej.


Gotowe Spółki – spółki polskie i zagraniczne
Gotowe Spółki – Gotowe Rozwiązania – Start UP. gotowespolki.pl to jedna z najstarszych firm zajmujących się sprzedażą spółek polskich i zagranicznych, z koncesjami OPC i licencjami na transport – spedycje. Czas przygotowania Gotowej Spółki do transakcji do DWÓCH GODZIN. Możliwość zakupu Gotowej Spółki drogą KORESPONDENCYJNĄ, a także BEZZWŁOCZNY dojazd do klienta.


Wnioski > Wzory dokumentów > Money.pl
Załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców – wspólnicy spółki jawnej, komplementariusze spółki komandytowo-akcyjnej (KRS-WB) Załącznik do wniosku o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców – wspólnicy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością podlegający wpisowi do rejestru (KRS-WE)


Baza firm pkt.pl – adresy, telefony, oferty, opinie, mapy
pkt.pl – baza firm i instytucji. Adresy, telefony, oferty, opinie, mapy – ogólnopolski katalog firm z podziałem na branże i lokalizacje. Znajdź na pkt.pl!


Baza Konkurencyjności
Musisz odblokować JavaScript, aby korzystać z tej aplikacji .


Money.pl – Money.pl
Informacje finansowe z kraju i ze świata. Aktualne i archiwalne: notowania giełdowe, kursy walut, wskaźniki gospodarcze.
car diagnostic