Dramatyczny wzrost zakażeń w Łódzkiem. Trzeci dzień z rzędu. Jest tylko jeden powiat bez koronawirusa


Dramatyczny wzrost zakażeń w Łódzkiem. Trzeci dzień z
Dramatyczny wzrost zakażeń w Łódzkiem. Trzeci dzień z rzędu. Jest tylko jeden powiat bez koronawirusa. Joanna Żarnoch-Chudzińska. 7 czerwca 2020 | 17:53. … To już trzeci dzień z rzędu, kiedy w dramatyczny sposób rośnie liczba zakażonych w województwie łódzkim.


Koronawirus w Polsce – aktualne dane, wykresy i mapa
Śledź rozprzestrzebnianie się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Aktualna liczba zakażonych, zgonów i ozdrowień z COVID-19 z oznaczeniem na mapie. Stale aktualizowane dane i wykresy zachorowań na terytorium Polski.


Koronawirus w woj. łódzkim. Tak wygląda sytuacja w
Koronawirus w woj. łódzkim z podziałem na powiaty Tak wygląda sytuacja zakażeń koronawirusem w poszczególnych powiatach województwa łódzkiego: – 56 osób w powiecie łódzkim


Koronawirus w Polsce. 3 czerwca. Ile jest zakażeń
Koronawirus w Polsce. 142 nowe zakażenia, kolejne 13 osób zmarło [RELACJA] Data publikacji: 03.06.2020, 07:16 Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020, 07:30


Rosja: Drugi dzień z rzędu z ponad 9 tys. zakażeń
Liczba zakażeń wykrywanych w Rosji w ciągu doby drugi dzień z rzędu przekroczyła 9 tysięcy – informuje rosyjskie centrum antykryzysowe powołane w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.


Koronawirus w Polsce. 6 czerwca. Ile jest zakażeń
W Moskwie trzeci dzień z rzędu liczba wykrytych w ciągu doby infekcji nie przekracza 2 tys. – w piątek poinformowano o 1 855 przypadkach. Łączna liczba zakażeń w stolicy Rosji odnotowanych …


Koronawirus. Nagły wzrost zakażeń w Świętokrzyskiem. Aż 11 …
W ostatnich dniach pozytywnych wyników testów było bardzo niewiele, w piątek odnotowano tu trzy przypadki zakażenia, w sobotę jedno, a w niedzielę żadnego. REKLAMA Najwięcej, bo 106 potwierdzonych testami zakażeń jest na terenie działania Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach, obejmującej miasto i powiat.


Koronawirus w Polsce. Najnowsza MAPA. Gdzie są ogniska …
Koronawirus jest już w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 16 przypadkach zakażenia w naszym kraju, z czego pięć przebywa na terenie woj. śląskiego. Ja…


47 nowych zakażeń koronawirusem w Łódzkiem. 20 zgonów w
Ministerstwo Zdrowia informuje o 233 nowych zakażeniach koronawirusem w całej Polsce, z czego 47 w Łódzkiem. Dziś zmarło 20 kolejnych osób, w tym dwie w szpitalu w Łodzi. W sumie w kraju liczba potwierdzonych zachorowań wynosi prawie 25,5 tysiąca.


Rosja: Niemal 70 tys. zakażeń, ponad 600 ofiar wirusa …
Liczba zakażeń koronawirusem w Rosji wzrosła w ciągu doby o 5849 – osiągając poziom 68622 – poinformowało powołane w związku z epidemią koronawirusa w Rosji centrum kryzysowe w piątek.