Kaza yapan yaralıyı güneşten branda ve şemsiye ile korudular Motosikletiyle seyir halindeyken otomobile çarparak …


Habertürk: Vatandaşlar yaralının başında şemsiye nöbeti tuttu kazada…
…motosikletin otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü yaralandı. bir örtü ile gölge yaparken, bazı vatandaşlar da şemsiye ile yaralıyı güneşten korumaya çalıştı.


Manavgat’ta Yaralanan Motosiklet Sürücüsünü Vatandaşlar Şemsiye
otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü yaralandı. Vatandaşlar şemsiye ile güneşten korudular. Manavgat’ta Kaza yapan araç Duvara çarparak durabildi.


Milliyet: Vatandaşlar Yaralının Başında Şemsiye Nöbeti Tuttu – Yaşam…
…sonucu meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü yaralandı. gölge yaparken, bazı vatandaşlar da şemsiye ile yaralıyı güneşten korumaya çalıştı.Kaza, Örnek Mahallesi’nde meydana geldi.


Kağıthane’de Film Sahnelerini Aratmayan Motosiklet Kazası: 2 Yaralı…
Kağıthane’de bir otomobil ve motosiklet, takip ettiği motosikletliye arkadan çarparak kaza yapmasına neden oldu. esnada vatandaşlardan birisi yaralının başında güneşten korumak için şemsiye tuttu.


Kazada Yaralananları Şemsiyeyle Güneşten Korudular
Kazada yaralanan ve olay yerinde ilk müdahalesi yapılan 3 kişi, plaj şemsiyeleri açılarak, güneşten korundu. 07 ZJ 372 plakalı otomobil, kontrolden çıkıp, bariyere çarparak, şarampole yuvarlandı.


Yaralıyı Güneşten Korumak İçin Şemsiye Tuttular – Asayiş – Marmara…
Gebze’de, minibüse çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı. Vatandaşlar, yaralıyı sağlık ekibi gelene kadar şemsiyeyle güneşten korudu.


Yaralıyı Güneşten Korumak İçin Şemsiyeyle Başında Bekledi
Kaza sonrası yaralıyı güneşten korumak isteyen bir kişi, dakikalarca elinde şemsiye ile başında bekledi. Kaza sonrası motosiklet sürücüsünün yaralanmasına sebep olan otomobil sürücüsü olay…


Otomobil Çarptı Yaralandı! Hastaneye Götürülürken İkinci Kez Kaza
Düzce’de, bisikletle seyir halindeyken kendisine çarpan otomobille hastaneye götürülmeye çalışılan yaralı, yolda ikinci kaza geçirdi.


Yaralıyı Güneşten Korumak İçin Şemsiye Tuttular – SANAL BASIN
Vatandaşlar, yaralıyı sağlık ekibi gelene kadar şemsiyeyle güneşten korudu. Kazada motosiklet sürücüsü yaralandı. Yaralıya ilk müdahaleyi çevredeki vatandaşlar yaptı.


Park Halindeki Bir Arabaya Çarpılırsa… | Koalay
İkinci durum ise park halindeki araca çarpıp kaçılmasıdır. Tramer’de yapılan aramalarla bir aracın kaza yapıp yapmadığını ya da yapılan kaza sonrası incelemelerin nasıl seyrettiğini kontrol edebilirsiniz.