USA: W Waszyngtonie odbędzie się manifestacja społeczności LGBT. To sprzeciw wobec słów Dudy


USA: W Waszyngtonie odbędzie się manifestacja społeczności
Andrzej Duda przybył do Waszyngtonu, gdzie w środę spotka się z Donaldem Trumpem. Jednak nim do tego dojdzie, Duda złożył kwiaty przed pomnikiem Tadeusza Kościuszki. Jak donoszą media, również w środę 24 czerwca ma odbyć się manifestacja społeczności LGBT.


W Waszyngtonie ma odbyć się manifestacja społeczności LGBT
W Waszyngtonie ma odbyć się manifestacja społeczności LGBT. Sprzeciw wobec słów Dudy. Społeczeństwo. Close • Posted by 3 minutes ago. W Waszyngtonie ma odbyć się manifestacja społeczności LGBT. Sprzeciw wobec słów Dudy. wiadomosci.gazeta.pl/wiadom… Społeczeństwo. 0 comments. share. save hide report.


USA: W Waszyngtonie odbędzie się manifestacja społeczności
USA: W Waszyngtonie odbędzie się manifestacja społeczności … Andrzej Duda przybył do Waszyngtonu, gdzie w środę spotka się z Donaldem Trumpem. Jednak nim do tego dojdzie, Duda złożył kwiaty przed pomnikiem … Źródło: Wirtualna Polska


“Politico”: Wkrótce może dojść do spotkania Andrzeja Dudy
W najbliższych dniach może dojść do spotkania prezydenta Andrzej Duda z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem w Waszyngtonie – informuje na swojej stronie internetowej “Politico”.


Protesty po śmierci George’a Floyda. W wielu miastach …
Manifestacja w Waszyngtonie odbyła się w przylegającym do Białego Domu Parku Lafayette’a. Podczas protestu, który trwał cały dzień, dochodziło do drobnych przepychanek z policją.


Andrzej Duda może niebawem spotkać się w USA z Donaldem …
Prezydent Andrzej Duda może niebawem spotkać się w Białym Domu z Donaldem Trumpem – informuje “Politico”. Zasugerował to także europoseł i członek sztabu PiS Adam Bielan, który …


Masowe protesty w USA po śmierci Afroamerykanina – Radio …
To nie jest w porządku”. Manifestacja w Waszyngtonie odbyła się w przylegającym do Białego Domu Parku Lafayette’a. Podczas protestu, który trwał cały dzień, dochodziło do drobnych przepychanek z policją. Funkcjonariusze wielokrotnie zostali obrzuceni butelkami z wodą. W wielu miejscach pokojowe protesty przeradzały się w zamieszki.


Masowe protesty w USA po śmierci George’a Floyda [RELACJA …
Metropolita Waszyngtonu potępił Donalda Trumpa w oświadczeniu wydanym po wizycie prezydenta USA przed Narodowym Sanktuarium św. Jana Pawła II w Waszyngtonie. Podkreślił, że “Święty Jan …


Mosbacher: nie rozmawiałam z prezydentem Dudą ws jego słów
W zapowiedzi artykułu, który ukaże się w środowym wydaniu “Dziennika Gazety Prawnej”, napisano, że amerykańska ambasada interweniowała w sprawie słów prezydenta Andrzeja Dudy o LGBT i to na finale rozmów dotyczących zwiększenia sił USA w Polsce.


DPG donosi o interwencji ambasadorki USA ws. LGBT, ona …
Dziennik Gazeta Prawna donosi o upomnieniu Andrzeja Dudy przez ambasadorkę Stanów Zjednoczonych w Polsce za jego słowa na temat “ideologii LGBT” i porównania jej do bolszewizmu. Jak wynika z informa­cji DGP, słowa polskie­go prezydenta odbiły się w Waszyngtonie szerokim echem, a Pałac Prezydenc­ki miała upomnieć amba­sador Georgette Mosba­cher, która z Grennellem utrzymuje …
code reader